Česká společnost RM Gastro, s.r.o. je předním evropským výrobcem a tvůrcem profesionálních kuchyní, který dodává produkty, služby a řešení pro gastronomické provozy svým zákazníkům ve více než 58 zemích světa. Pro posílení týmu konstruktérů našeho výrobního závodu ve Veselí nad Lužnicí hledáme vhodného kandidáta na pozici

KONSTRUKTÉR

Hlavním úkolem této pozice je zpracování projekční části výkresové dokumentace a el. schémat zapojení produktů zařízení pro Gastro provozy.

Pracovní náplň:
Po nástupu se seznámíte s chodem oddělení, výrobou a zaškolíte se na práci v programu SolidWorks
- Následně začnete s tvořením požadované technické dokumentace k zakázkám pod vedením zkušeného kolegy, postupně přejdete k samostatné práci na projektech
- Úzká spolupráce s Vývojovým oddělením
- Práce v interních systémech
- Vytvoření potřebných technických podkladů
- Spolupráce na odstranění nalezených chyb, navrhování řešeních ad.
- Dlouhodobé prohlubování a rozšiřování odbornosti

Splňujete naše požadavky?

- SŠ nebo VŠ vzdělání elektrotechnického směru; vyhlášku č. 50/1978 Sb.
- dobré technické znalosti, čtení technické dokumentace
- znalost E- CAD nebo Solidworks - výhodou
- týmového hráče/týmovou hráčku, komunikační schopnosti, flexibilitu
- zodpovědnost, samostatnost, pečlivost

Co Vám můžeme slíbit?

- zázemí stabilní společnosti
- zajímavé finanční ohodnocení
- příspěvek na stravování
- bonusy za loajalitu
- vzdělávání hrazeno zaměstnavatelem
sportovní a společenské akce organizované společností
- další zaměstnanecké benefity

Informace o pozici

Místo pracoviště

Třída Čs. armády 816, 391 81  Veselí nad Lužnicí-Veselí nad Lužnicí II, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Mzda

30000-35000 Kč/měsíc

Benefity

Bonusy/prémie, sleva na firemní výrobky/služby, flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování, vzdělávací kurzy, školení, občerstvení na pracovišti, firemní akce

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Čeština (středně pokročilá)

Zadavatel

RM GASTRO, s.r.o.

Kontakt

Petra Pazderová
Telefon: 725 156 325