Jsme přední evropský tvůrce a výrobce profesionálního gastro zařízení. S nadšením přinášíme zákazníkům špičkové technologie, řešení na klíč a prvotřídní péči. Naše produkty, služby a řešení pro gastronomické provozy dodáváme do více než 50-ti zemí světa.

Ke svým spolupracovníkům, obchodním partnerům i ke svému okolí se chováme s úctou a odpovědností. Pro naši pobočku v Praze nyní hledáme samostatného a zodpovědného spolupracovníka

Účetní

CO VÁS ČEKÁ?

Evidence, kontrola a zaúčtování přijatých a vydaných faktur do účetního systému
Zpracování bankovních výpisů a zaúčtování do informačního systému
Příprava platebních příkazů k úhradě
Administrace a zpracování vzájemných zápočtů, přeplatků
Administrativní podpora personální agendy
Spolupráce s dalšími odděleními společnosti

JAKÉ ZKUŠENOSTI UVÍTÁME?

Praxe v oblasti financí, účetnictví 1 rok (alespoň při studiu)
Základní znalost účetních standardů
Dobrá znalost MS Office (Excel- práce s kontingenčními tabulkami, vzorce)
Samostatný a pozitivní přístup k řešení úkolů
Pečlivý, zodpovědný přístup a smysl pro týmovou práci

CO NABÍZÍME?

Motivující finanční hodnocení
Možnost dalšího rozvoje (odborné a jazykové kurzy)
Flexibilní pracovní dobu a notebook
Další benefity
Obědové menu a občerstvení na pracovišti hrazené zaměstnavatelem
Zaměstnavatele, který si váží svých zaměstnanců

Informace o pozici

Místo pracoviště

Náchodská 818/16, 193 00  Praha-Horní Počernice, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Mzda

30000-40000 Kč/měsíc

Benefity

Bonusy/prémie, sleva na firemní výrobky/služby, notebook, flexibilní začátek/konec pracovní doby, vzdělávací kurzy, školení, závodní stravování, občerstvení na pracovišti, příspěvek na vzdělání, možnost občasné práce z domova, firemní akce, individuální rozvržení pracovní doby, možnost si napracovat hodiny

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zadavatel

RM GASTRO, s.r.o.

Kontakt

Náchodská 818/16
193 00  Praha 9-Horní Počernice
Česká republika