Jsme přední evropský tvůrce a výrobce profesionálního gastro zařízení. Přinášíme zákazníkům špičkové technologie, řešení na klíč a prvotřídní péči. Naše produkty, služby a řešení pro gastronomické provozy dodáváme do více než 50-ti zemí světa.

Ke svým spolupracovníkům, obchodním partnerům, svému okolí se chováme s úctou a odpovědností. Do našeho hvězdného týmu hledáme kolegu/kolegyni hovořící plynně anglicky na pozici

Marketingový specialista

Náplň práce:

  • Plnění marketingových činnosti dle strategického plánu
  • Příprava, zpracování, vyhodnocení a interpretace výsledků výzkumů a analýz
  • Propagace společnosti
  • Realizace externí a interní komunikace
  • Příprava a korektura textů
  • Spolupráce s produktovým marketingem a obchodními týmy skupiny
  • Aktivní účast na strategických projektech a tvorbě marketingové strategie
  • Příprava, koordinace a realizace aktivit v rámci CSR

Koho hledáme?

  • Marketingového specialistu s praxí min. 3 roky
  • Možno i absolventa Marketingu

Jaké znalosti / schopnosti bychom dále uvítali?

  • Vzdělání humanitní, ekonomické, obchodní nebo marketingové
  • Zkušenosti z obchodní společnosti, výrobního závodu či výzkumné agentury
  • Zkušenost s projektovým řízením – výhodou
  • Ochota občas vycestovat i mimo ČR
  • Znalost analytických nástrojů a práce s daty
  • Kreativní přístup k práci, analytické a logické myšlení
  • Pečlivost, mladého ducha a smysl pro humor
  • Komunikativní znalost AJ (min. úroveň B2)
  • Content marketing, estetické cítění
  • Produktové znalosti a zaměření

Co nabízíme:

  • Finanční ohodnocení odpovídající významu pozice
  • Možnost dalšího rozvoje (vzdělávání, vedení projektů, metodika PRINCE 2, Aj)
  • Flexibilní pracovní dobu, možnost využití home office
  • Příspěvky na stravování, občerstvení na pracovišti zdarma
  • Pracoviště: Praha

Těšíme se na spolupráci s Vámi!

Informace o pozici

Místo pracoviště

Náchodská 818/16, 193 00  Praha-Horní Počernice, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Požadované vzdělání

Vysokoškolské / univerzitní

Požadované jazyky

Angličtina (pokročilá)

Zadavatel

RM GASTRO, s.r.o.

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

Náchodská 818/16
193 00  Praha 9-Horní Počernice
Česká republika